absolvenți

Peste 40 de mii de tineri au absolvit gimnaziul și liceul, în acest an, în Moldova. Cu acest prilej, șefa statului Maia Sandu le-a adresat felicitări și i-a îndemnat să-și continue studiile în Moldova. „Construim acum în Moldova o societate în care munca cinstită este apreciată și remunerată. Îi încurajez

Perioada publicării
Categorii cu noutăți
x
x